Bağırsak Kanseri Tedavisi Gören Hüsnü Şenlendirici Sağlık Durumu Hakkında Paylaşım Yaptı

Geçtiğimiz günlerde bağırsak kanseri tedavisi görmeye başlayan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. İşte Şenlendirici’nin sevenlerine yaptığı o paylaşım…

Uzun süredir Sibel Can ve Hakan Altun’la Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programının sunuculuğunu yapan ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici’den geçtiğimiz günlerde kötü bir haber gelmişti.

Kendisine bağırsak kanseri teşhisi konan Şenlendirici bir süredir hastanede tedavi görüyor.

Yakın dostları Ercan Saatçi ve Hakan Altun tarafından hastanede ziyaret edilen Şenlendirici’nin sağlık durumu herkes tarafından merak edilirken, ünlü klarnetçi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla durumunu açıkladı.

“Sağlık durumum gayet iyi, kontrol amaçlı birkaç gün daha hastanede olacağım.”

 ‘Sevgili dostlarım, arkadaşlarım, sevenlerim… Geçen hafta yaptırdığım rutin kontroller sonrasından doktorlarımın tavsiyesi ile bir operasyon geçirdim. Sağlık durumum gayet iyi, kontrol amaçlı birkaç gün daha hastanede olacağım. Geçmiş olsun dilekleriniz için her birinize çok teşekkür ederim. Kısa bir ara sonrasında hem ekranlarda hem de konserlerimde sevenlerimle buluşacağım’

Verdiği güzel haberle sevenlerinin yüreğine su serpen Hüsnü Şenlendirici’nin bu paylaşımına pek ünlü isimden geçmiş olsun mesajı geldi.

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Biz de kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir