EDHO’nun efsane ismi Destan dizisiyle dönüyor! Aksi köşe bir karaktere hayat verecek

Direktörlüğünü Fethi Bayram ve Metin Günay’ın üstlendiği, senaryosunu Irmak Fazilet ile Ayşe Ferda Eryılmaz’ın kaleme aldığı ATV’nin sevilen dizisi Destan, her kısmıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Doruklu, Selim Bayraktar, İpek Karapınar üzere isimlerin yer aldığı Bozdağ Sinema imzalı Destan dizisi, aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle adeta nefes kesiyor.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Destan dizisi, Gök Kağanı Korkut Han’ın yetim bıraktığı savaşçı dağ kızı Akkız ile, yeniden Gök Sarayı’nda Alpagu Han’ın öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga ortasındaki destansı aşkını konu ediniyor.

Reytinglerin ve toplumsal medyanın tepesinden inmeyen ve her kısmı merakla beklenen dizi, oyuncu takımına yeni isimleri eklemeye devam ediyor.

Sevil Akı Destan ile ekranlara döndü

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi’nin ablası Emine Façalı karakterine hayat veren Sevil Akı Saner, Destan dizisinin takımına dahil oldu.

Sevil Akı, görkemli yapımı ve soluk kesen kıssasıyla beğeni toplayan Destan dizisinde doğaüstü güçleri olan Ulu Kam karakterine hayat verecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.