Hayatından Çıkar Keyifli Ol! Elini Seç Ömründen Neyi Çıkarman Gerektiğini Öğren! İşte Mutluluğunun Önündeki Mani…

BİRİNCİ ELİ SEÇTİYSEN ÇEKİNGENSİN VE BU NEDENLE DE PEK ARKADAŞIN YOK

Oldukça utangaç birisin, bu yüzden ne yazık ki pek arkadaşın yok. Tahminen de bunun nedeni, hayatta arkadaşlarla ilgili güzel anıların olmamasıdır.

Şimdi değişmeniz, öbür insanların sizi gerçekte kim olduğunuzu bilmelerine müsaade vermeniz gerekiyor. Değişmek düşündüğünüz kadar “korkutucu” değil. Dünyadaki herkesin birebir olmadığını anlamak değerlidir, bu yüzden çok sayıda insan muhtemelen âlâ ve kibardır.

İKİNCİ ELİ SEÇTİYSEN DAHA SEÇİCİ OLMALISIN

Oldukça nazik ve samimisin, muhtaçlığı olan herkese yardım etmek için mümkün olan ve mümkün olmayan her şeyi yapıyorsun ve bu çok güzel. Lakin herkese karşı bu kadar nazik olmak, ne yazık ki, her vakit güzele yönelik değildir.

Sizinle birebir şeyi yapan, fakat sizin için yapan insanlara mümkün olduğunca çok dikkat edin. Birçok insan, sizin kıymetine amaçlarına ulaşmak için sizi kullanma mümkünlüğü yüksektir. Hayattaki hayal kırıklıklarını önlemek için etrafınızdaki insanlarda daha seçici olmaya çalışın.

ÜÇÜNCÜ ELİ SEÇTİYSENİZ DAHA AZ BENCİL OLMAYA ÇALIŞIN

3 numaralı eli seçmek, kişiliğinizde çok fazla bencillik olduğu manasına gelir. Hayata dair en hakikat görüşlere ve ilgi alanlarına sadece sizin sahip olduğunuzdan eminsiniz.

Başlangıçta hiçbir duruma ahenk sağlamak istemiyorsunuz ve bunu sizin yerinize öbür birinin yapması gerektiğini düşünüyorsunuz. Egonuz tarafından aldatılmaktan kaçınmak için başkalarına karşı daha az bencil olmaya çalışın.

DÖRDÜNCÜ ELİ SEÇTİYSENİZ KENDİNİZİ SEVMEYİ ÖĞRENİN

Kendinize daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor, zira temel şeyleri bile hatırlamıyorsunuz. En son ne vakit kendinize bir armağan aldınız yahut sevdiğiniz bir şeyin tadını çıkarmak için bir gün kendi kendinize müsaade verdiniz mi?

Kendinizle ilgilenirken unuttuğunuz aile yahut arkadaşlarınızla ilgili çeşitli sıkıntılar için çok endişeleniyorsunuz. Bütün bunlar, bir dereceye kadar olağan ancak fazlası hayatta size ruhsal ziyan verebilir. Evvel kendinizi sevmeye çalışın ve kendinize uygun bakın.

BEŞİNCİ ELİ SEÇTİYSENİZ ERTELEME HUYUNDAN VAZGEÇİN

Kısıtlama ve karşı konulmazlığınız, hayattaki gayelere ulaşmanıza pürüz olur. Bugün yapabileceğiniz öbür bir ana kadar erteleyemezsiniz.

Fikirlerinizi, projelerinizi ve işinizi ertelemeyin, zira tüm bunlar şahsî ve profesyonel hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Amaçlarınıza ulaşamazsınız zira her vakit bir şeyleri sonraya ertelersiniz.

ALTINCI ELİ SEÇTİYSENİZ AŞIN HAYATINIZA GİRMESİNE MÜSAADE VERİN

Bir vakitler kalbiniz kırıldı, bu yüzden olağan hayata dönmekten korkuyorsunuz. İçinizdeki tüm aksilikleri bastırmaya çalışın ve hayatınızda mukadderatın karar vermesine müsaade verin.

Aşk hayatınıza tekrar girmek için kendinize müsaade verin. Aşk, insanlık için mükemmel bir histir ve aşksız hayat sıkıcı hale gelir.


Öksürük Krizine Son! Kuru Öksürüğü Anında Kesiyor… İşte Her Meskende Olan Doğal Öksürük Kesiciler…


Efsane Sarışın Tanınmaz Halde! Bir Vakitler Tüm Erkekler Ona Hayrandı… Tüm Bayanlar Da Ona Benzeme Yarışındaydı…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*