“İZMİRLİ EVLİ İŞADAMI B.K’NİN ORTALIĞI KARIŞTIRACAK YASAK AŞKI VAR” İDDİASI!

"İZMİRLİ EVLİ İŞADAMI B.K'NİN ORTALIĞI KARIŞTIRACAK YASAK AŞKI VAR" İDDİASI!
"İZMİRLİ EVLİ İŞADAMI B.K'NİN ORTALIĞI KARIŞTIRACAK YASAK AŞKI VAR" İDDİASI!

Gün geçmiyor ki magazin dünyası yeni bir yasak aşk iddiası ve dedikodusu ile çalkalanmasın.

Bu sefer ki iddia olarak ortaya atılan yasak aşk dedikodusu İzmirli dedikodu kuşlarından fısıldandı.

Bir tarafta başarılı evli, mutlu, çoluk, çocuklu başarılı bir işadamı bir tarafta genç güzel alımlı İzmirli bir güzel.

Buraya kadar her şey normal gibi gözüksede başarılı işadamını biraz araştırınca daha öncede çapkınlıktan vukuatlı olduğunu İzmirli dedikodu kuşları bir kaç yerden birden fısıldadı.

Ama her seferinde çapkınlık turlarından başarı ile sıyrılan bu işadamı bu sefer abayı fena yakmış.

Gelelim İzmir’den iddia edilen yasak aşkın detaylarına; İzmir cemiyet hayatının ve iş dünyasının sevilen isimlerinden olan başarılı ve evli ve çocuklu işadamı B.K’nin İzmirli esmer bir güzelle yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

Kuşların söylediğine göre tek gecelik bir çapkınlık olarak başlayan bu ilişki zamanla yasak aşka dönüşmüş.

İşi gereği hesap kitabı iyi yapan B.K’nin yasak aşk BORSA’sına dönüşen inişli çıkışlı bu ilişkisinin ortalığa saçılması an meseleseymiş.

İzmir cemiyet hayatının sevilen ve tanınmış İsimlerinden olan işadami B.K zarif eşi ile birlikte hayır kurumları başta olmak üzere bir çok davetlerde boy göstererek İzmir basınına mutlu aile
pozları vererek etrafına gülücükler saçması ile biliniyormuş.

Ama, gel gelelim ki evdeki hesap çarşıya uymamış bu sefer hesabı kitabı şaşıran bir anda BORSA gibi inişli çıkışlı bu ilişkiyi bitiremeyen B.K Esmer güzeli olan yasak aşkına abayı fena yakmış.

Kendinden yaşça küçük olan esmer güzeli ile İzmir’de bir arkadaş ortamında tanıştığı iddia edilen B.K yasak Aşk yaşadığı sevgilisinin bir dediğini iki etmiyormuş.

B.K’nin evli olması nedeni ile yasak aşkıyla İzmir’deki ultra lüks bir residancedaki yasak aşk yuvalarında buluştukları B.K’nin sır gibi sakladığı yasak aşkı içın kesenin ağzını açtığı iddiası İzmir cemiyet hayatında kulaktan kulağa yayılmış.

Durun daha bitmedi, B.K’nin yasak aşkına pahalı bir araba hediye ettiği ve bir dediğini iki etmediği iddiasıda İzmirli çapkınların ne kadar bonkör olduğunu ortaya koyuyor.

Şimdilik İzmir’den dediķodu ve iddia olarak ortaya atıla bu yasak aşk iddiası ne derece doğru bilinmez ama, ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali İzmir’de kulaktan kulağa yayılan bu iddianın ne derece doğru olduğunu zaman gösterecek.

Tek gecelik bir ilişkinin zamanla aşk’a dönüşmesi ve B.K’nin zarif eşinin bu ilişkiden haberdar olmasının an meselesi olduğu ve çapkın İşadamının şu sıralar hem işinde hemde özel hayatında BORSA gibi inişli çıkışlı günler yaşadığı iddia edildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*