26 Yaşında Mal Varlığı Saymakla Bitmeyen Şulemsi, Hakkında Çıkan İddialara Gizli Hesabından Cevap Verdi

Sosyal medya fenomenleri bir bir zan altında kalmaya, Instagram hesaplarını gizliye almaya başladı fark ettiyseniz. Dilan ve Engin Polat çiftinin başına gelenlerin ardından ‘ne olur ne olmaz’ diyerek hesaplarını gizleyenler arasında yer alan isimlerden biri de Şulemsi olarak tanınan Şule Kayatürk. Dün Büşra Nur Söylemez ile yaşadığı polemiğin ardından hakkında enteresan iddialar ortaya çıkan Şulemsi, yatları-katları olduğu haberlerine gizli hesabından cevap verdi.

Dilan Polat, Engin Polat, aileleri ve beraberlerindeki isimlerin dahil olduğu 12 kişinin tutuklanması sosyal medyayı bir kez daha gözler önüne soktu.

Normal şartlarda herkesin normal karşılamaya başladığı durumlar ilmek ilmek en ince detayına kadar incelenmeye başlandı. Tüm fenomenler tek tek takipçileri ve diğerleri tarafından göz hapsine alınırken, avukat Feyza Altun’un yeni gözdesi Özlem Öz, Tayyar Öz oldu bildiğiniz gibi.

Tüm bu süreç medya ve basının gözleri önünde yaşanırken, gözler bu sefer de Şulemsi ismiyle tanınan fenomen Şule Kayatürk’e döndü.

Tayyargiller’den sonra dikkat çeken diğer bir aile olan Şulemsi ve eşi Yasin, uzun yıllardır sosyal medyadan ekmek yiyen bir ikili. İlişkileri çok eskilere dayanan çift, sosyal medyanın gözü önünde ‘birlikte büyüdük’ paylaşımlarıyla dikkat çekmiş, düğünlerinden çocuk sahibi olmalarına kadar her şeyi takipçilerine sunmuşlardı. Bu süreç içerisinde yaşadıkları evlerden tutun da işlerine kadar pek çok şey değişmişti.

Kendi giyim markasından tutun da güzellik salonlarına kadar pek çok işletmeye sahip olan Şule Kayatürk, geçtiğimiz Ramazan’da alkole tövbe eden çalışanlarına altın dağıttığı videoyla gündeme gelmişti.

Güzellik merkezinde çalışan arkadaşlarına alkolü bırakıp tövbe etmeleri karşılığında altın dağıtan ve bunu kayda alan Şulemsi, pek çok kişi tarafından tepki çekmiş ve bu video ile gündeme gelmişti.

Şulemsi’nin bu denli dikkat çekme sebeplerinden bir tanesi de, kendi gibi fenomen Büşra Nur Söylemez ile hikayeler üzerinden girdikleri tartışmaydı.

Büşra Nur Söylemez yaptığı paylaşımda Şulemsi’nin arabalarından, evlerinden, çalışma düzeninden bahsetti. Şule Kayatürk ise ‘Ben her şeyimle dikkat ediyorum ticaretime. Olur da bir açığım varsa bilmeden, devletime kurban olsun.’ dedi.

Fenomenlerin vergileri, aldıkları-verdikleri konuşulmaya devam edilirken konu Şulemsi ve eşi Yasin’in değişimine ve kısa süre içerisinde kazandıkları paralara geldi.

Yıllar içerisinde görünüşlerinden hayat standartlarına geçirdikleri değişim ve şimdilerde herkesin dikkatini çeken lüks hayatları, Şulemsi ve Yasin’in de incelenmesi gerektiğini düşündürdü. Arabaları, yurt dışı gezileri, evleri, lüks markalara ait kıyafet ve çantaları derken saymakla bitmiyor bu şaşalı fenomen hayatı…

Feyza Altun bir yandan Tayyargilleri araştırırken gündeme gelen Şulemsi, Özgür Demirtaş’ın radarına takılmış ve mal varlığına ilişkin ağzımızı açık bırakan bir paylaşım gelmişti!

Özgür Demirtaş bu paylaşımı sonrasında silse de büyük bir kitle elbette görmüştü. Demirtaş’ın paylaşımına göre Şulemsi’nin;

16 villa

 28 daire

1 helikopter

1 küçük yat ve bir o kadar daha parası var…

Instagram hesabını gizleyen Şulemsi’nin bu konu hakkındaki düşüncelerini, İlhan Çevik’e mesaj atan bir takipçisi sayesinde öğreniyoruz.

Dün kendisini takip edenleri de bırakın, Instagram abonelik kanalı üzerinden yayınladığı mesajları İlhan Çevik’e ileten takipçisi ‘Şulemsi dün kanaldan bunları paylaşmış.’ dedi.

Mesajlarda ise Şule Kayatürk’ün “Düşünsenize gerçekmiş!” dedikten sonra “Herkes benden yat kat istiyor. Alın hepsi size kurban olsun.” ifadelerini kullandığı görülüyor.

Instagram hesabını kapatması herkesi işkillendirdi elbette… Sizce bu işin sonu nasıl olacak? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx