LUNA ve LUNC Bu Teklifle Yükselebilir! Oylama Başladı

Terra Luna Classic topluluğu şu anda spam koruması için depozito miktarını 5 milyon LUNC’ye çıkartmayı planlıyor. Bugün başlayan oylama süreci, LUNA ve LUNC fiyatları üzerinde doğrudan etkili olacak.

LUNA ve LUNC yükselişi için kritik teklif oylamaya açıldı

Terra Luna Classic şu anda çeşitli tekliflere oy veriyor. Ancak son teklif, fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olacak. Ayrıntılara göre Terra topluluğu, “spam” sorunun önüne geçmek için minimum depozito miktarını 1 milyondan 5 milyon LUNC’ye çıkartmak istiyor. Teklif geçerse, artık dolaşımdan ayrılan token miktar 5 kattan fazla artacak. Bu fiyat açısından pozitif bir ivme anlamına geliyor.

Söz konusu teklif 11780, “Minimum para yatırma tutarını 5 milyon LUNC’ye çıkararak spam teklifleriyle mücadeleyi amaçlıyor. Böylece, dolandırıcılık girişimli daha erken bir aşamada engellenecek. Bu da Terra Luna Classic topluluğunun “spam” ve alakasız oylama teklifleriyle mücadele etmesine yardımcı oluyor. Teklif şu anda kadar en önemli üyelerden lehte oy aldı…

Validatörler, 1 milyon LUNC’nin artık bu istenmeyen teklifleri caydırmak için yeterli olmadığı konusunda hemfikir. Topluluğa ait Station cüzdanı için görevlendirilen geliştirici grubu Hexxagon, spam tekliflerindeki artışa dikkat çekiyor.

LUNA teklifi şu ana kadar yüzde 34 “Evet” ve yüzde 64 “Hayır” oyu oldu. Yüzde 2’lik kısım ise “Vetolu Hayır” oyu kullandı. Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu’nun da aralarında bulunduğu dokuz validatör teklifi destekliyor. Ancak JESUSisLORD, “normal topluluk üyelerinin kendi tekliflerini sunabilmeleri üzerindeki olumsuz etkinin 5 kat artışla çok büyük olduğunu” söyleyerek teklife karşı çıkıyor.

Terra topluluğu birden fazla kritik teklifi oyluyor

Teklif 11780 ile birlikte topluluk, L1 Terra Classic Task Force v2.2.1 çekirdek yükseltmesine hazırlanıyor. Geri sayıma göre yükseltme 12 Eylül’e denk gelecek. Ayrıca USTC Quant ekibi, USTC’yi itibarlandırma hedefiyle ilerleyerek Geri Alım Raporunu paylaşmak için merkezi borsaya ulaştı.

LUNC ve LUNA fiyatları ivme kazanıyor

Terra tokenleri, topluluk tarafından kabul edilen önemli tekliflerin etkisiyle son zamanlarda işlem hacimlerinde büyük bir artışa tanık oldu. TFL liderliğindeki LUNA bir haftada %5’ten fazla artış kaydetti. LUNC’de L1TF geliştirici ekibinin çekirdek yükseltmesi öncesinde yukarı yönlü bir ivme kaydetti.

LUNC fiyatı şu anda 0.00006086 dolar bölgesine yatay işlem görüyor. Bu arada LUNA, dün bir noktada %15 üzerinde değer kazandı. Ansız ralli, fiyatın 0.45 doları aşmasına yardımcı oldu.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere LUNA, Türk kripto topluluğu arasında yer edinmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx