Philips’in yeni 4K akıllı monitörü piyasada

Philips, teknoloji dünyasında yenilikçi ürünleriyle adından sıkça söz ettiren bir marka. Bu kez de piyasaya sürdüğü 32 inçlik 4K akıllı monitörü 32E1S5900 ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çin pazarında satışa sunulan bu ürün, 4K çözünürlükle ve çift mod fonksiyonelliğiyle öne çıkıyor. Android 9.0 işletim sistemiyle çalışan monitör, kullanıcılara yüksek kaliteli bir görüntüleme deneyimi vaat ediyor.

32 inç boyutundaki bu akıllı monitör, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe ve 60Hz yenileme hızına sahip. Cihazın, Android sistem ve monitör olarak iki farklı gösterim moduna izin veren yapısı dikkat çekici. 2GB dahili çalışma belleği ve 16GB depolama alanına sahip olan bu monitör, eğitimden televizyona, çocuk içeriklerinden filmlere, TV dizilerinden animasyonlara ve çeşitli şovlara kadar geniş bir içerik yelpazesi sunuyor.

Philips’in bu yeni 4K akıllı monitörü, ortam ışığına göre ekran parlaklığını dinamik olarak ayarlayabilen ön monteli bir LightSensor çipe sahip. Düşük mavi ışık ve titreşimsiz teknolojileri ile göz sağlığını korumayı hedefliyor. WiFi 5 ve Bluetooth 5.0 bağlantı özellikleriyle de dikkat çeken monitör, uzaktan kumandadaki ses düğmesi aracılığıyla sesli komutlarla kontrol edilebiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, film arama veya ses ayarı gibi işlemleri sesle yapabiliyorlar. 10-bit renk derinliğine ve her biri 5W çıkış gücüne sahip çift stereo hoparlörler, etkileyici bir ses deneyimi sunuyor. Ayrıca, kablosuz ekran yansıtma ve USB-C doğrudan bağlantı yoluyla ekran projeksiyonu yapma imkanı da bulunuyor.

Philips’in yeni 4K akıllı monitörü piyasada

Yeni Philips 32E1S5900 4K akıllı monitör, 65W Tip-C arabirimi ile dikkat çekiyor. Bu arabirim sayesinde, monitör doğrudan bir laptop veya cep telefonuna bağlanabiliyor ve hatta ters şarj özelliği ile akıllı telefonlarınızı ve diğer mobil cihazlarınızı şarj edebiliyor. Ek olarak, iki HDMI 2.0 arabirimi ve iki USB 2.0 arabirimi de bu monitörde yer alıyor.

Fiyatlandırma ve erişilebilirlik açısından, Philips 32E1S5900 4K akıllı monitörün Çin’deki fiyatı 1.999 yuan (yaklaşık 281$) olarak belirlenmiş. Ancak şu anda bu ürünün global pazarlarda ne zaman ve hangi fiyatla satışa sunulacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Teknoloji severler, Philips’in bu yeni akıllı monitörünün dünya genelinde ne zaman erişilebilir olacağını merakla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx