Steam Değeri 300 TL Olan Eğlenecli Oyun Artık Tüm Platformlarda Ücretsiz

Peş peşe ücretsiz oyun haberleri almaya devam ederken bunlara bir yenisi daha eklendi. Öncesinde Steam’de 300 TL’ye satılan, PlayStation ve Xbox gibi platformlarda da yer alan eğlenceli bir yarış oyunu tamamen ücretsiz oluyor!

Oyunumuz Disney karakterleri ile eğlenceli yarışlar yapmamıza imkan veren Disney Speedstorm.

Disney ve Pixar karakterlerini kontrol edebildiğimiz oyun arcade türde bir yarış oyunu. Geniş bir karakter havuzuna ve farklı pistlere sahip olan yapım ünlü yarış oyunu serisi Aspalth’ın geliştiricilerinin ellerinden çıktı. Dilerseniz tek, dilerseniz çok oyunculu oynayabileceğiniz yapım dinamik çevre unsurları ile de dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz nisan ayında erken erişim süreci başlamış oyun artık farklı bir yol izleyecek.

Erken erişim sürecinden bu yana pek çok yeni içerik ve karakter ile zenginleştirilmiş olan oyun ücretli modeli arkasında bırakarak oynaması tamamen ücretsiz (free-to-play) modeline geçiş yapacak. Oyun içerisindeki çeşitli ögeler ise ücretli kalmaya devam edecek.

Disney Speedstorm bundan böyle çıkış yaptığı tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek.

Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Android, Xbox One, iOS, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapmış olan oyun bundan öncesinde mağazalarda farklı fiyatlara alıcı buluyordu. Steam’i kendimize referans noktası alacak olursak oyun 300 TL’lik bir fiyat etiketine sahipti.

Peki oyuna nasıl sahip olacağız?

Srtık tamamiyle ücretsiz olan Disney Speedstorm’a çıkış yaptığı herhangi bir platformun mağaza sekmesinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise oyunu hiçbir ücret ödemeden cihazınıza indirebilir ve dilediğinizce oynayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx