Taksim’de “bakma” kavgası… Defalarca bıçakladı

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan bir gece kulübünde çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Kız arkadaşına baktığını iddia eden kişi kulüpte tartıştığı kişiyi sokak arasında defalarca bıçakladı. O anlar, bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Saldırgan polis ekipleri tarafından yakalandı. Ağır yaralanan kişinin tedavisi devam ediyor.

KAVGA ÇEVREDİKİLERİN ARAYA GİRMESİYLE SONLANDI

Kavga, Taksim İstiklal Caddesi’nde geçtiğimiz Cuma günü bir gece kulübünde çıktı. Edinilen bilgiye göre, sevgili olduğu belirtilen çift gece kulübünde eğlenirken yan masada oturan bir kişi ile ‘bakma’ nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar, gece kulübü çalışanları tarafından dışarıya çıkartıldı. Ancak kavga dışarda da devam etti. Bıçak çıkaran saldırgan, kız arkadaşına baktığını iddia ettiği kişiyi kovalamaya başladı. Ara sokakta bıçaklı kovalamaca bir süre daha devam ederken elinde bıçak olan kişi, diğer kişiyi yakalayarak vücudun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Bıçaklı saldırgan, aldığı bıçak darbesine rağmen tekrar kaçan kişiyi tekrar yakalayarak yine bıçaklamaya devam etti. Bıçaklı kavga çevredekilerin araya girmesi ile sonlanırken ağır yaralanan genç ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bıçaklı saldırgan ise Güven Timleri tarafından bıçak ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

“KIZ ARKADAŞIMI TACİZ ETTİ”

Tutuklanarak cezaevine gönderilen saldırganın ifadesinde kız arkadaşını taciz ettiğini ve dayanamayıp bıçakladığını söylediği öğrenildi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx