Walter White görse kıskanır… Yeşilay Başkanı uyuşturucudan tutuklandı

AKP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, geçen hafta Kilis’e geldi ve teşkilatla toplantı yaptı. Kilis ziyareti sonrasında araç konvoyuyla Şanlıurfa’ya geçti. Konvoyda yer alan Yeşilay Başkanı Ahmet Zorlu’nun kullandığı araç, Urfa’dan dönerken trafik kazası yaptı. Araç Gaziantep’te tamirciye bırakıldıktan sonra uyuşturucu ihbarı yapıldı. Jandarma araçta 800 gram uyuşturucu, hassas terazi, tuşlu telefon ele geçirdi. Kilis’te bulunan Zorlu Gaziantep’e çağrıldı. Savcılıkta ifadesi alındı ve mahkemece tutuklandı. Suçlamaları reddeden Zorlu “Benim haberim yok, araç kiralık” diye ifade verdi. Jandarma ihbarın yapıldığı telefonu araştırıyor.

Zorlu’nun Kilis’te birlikte siyaset yaptığı eski AKP Kilis Milletvekili Reşit Polat, Sözcü’ye “Burası küçük bir şehir, herkes birbirini tanır. Ahmet Zorlu da AK Partili bir arkadaşımız. Eğitimci biri, ben de inanamıyorum, tanıdığım kadarıyla bunu yapabilecek biri değil. Bir yanlışlık var diye düşünüyorum” dedi.

WALTER WHITE KARAKTERİ

Walter White karakteri:

Walter White, Breaking Bad dizisinin ana karakteri. Walter Walter, yumuşak huylu bir kimya öğretmeninden acımasız bir metamfetamin üreticisine geçiş yapıyor.

Walter White karakterini canlandıran kişi ise, Amerikalı aktör Bryan Cranston. Cranston, bu karakteri canlandırmak için kusursuz bir performans sergilemiş ve diziye damgasını vurdu. Cranston, Walter White karakterindeki duygusal derinliği ve karakterin kişisel dönüşümünü mükemmel bir şekilde yansıtmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx